Chcete nás navštívit?

 

Chodíte kolem kostela, ale nikdy jste se neodvážili vstoupit?

Uvnitř sedí stejní lidé, jako jste vy. Mají své starosti s prací, rodinou i nemocemi. Co je, ale přivádí do kostela je touha po lásce, která nikdy nevyprchá a dokáže odpouštět každou špatnost. Jestli i Vy máte nějaké starosti, můžete k nám přijít. Náboženství není berlička, ale cesta k věčné lásce.

 

Děsí Vás představa starších občanů, kteří sotva slyší a dívají se na Vás přes prsty?

V našem sboru jsou všechny věkové generace, najdete zde opravdu i ty starší dámy, které jsou křesťankami celý život. Ale jsou zde i mladí lidé a děti. Neděláme rozdíly mezi generacemi protože všichni jsme Božími dětmi.

 

Máte husí kůži, jen zaslechnete starodávné varhany?

Náš sbor sice patří k tradičnějším a moderní křesťanskou kapelu zde nenajdete, ale každého nového návštěvníka srdečně vítáme. Písně které zpíváme jsou klasické varhanové, ale je v nich obsažena stejná Boží láska jako v moderních křesťanských písních. Bohužel nemáme dostatek mladých hudebníků, kteří by oživili naše shromáždění, ale poselství všech našich písní je stejné: Bůh Tě miluje, i když o tom nevíš, a položil za Tebe svůj život, aby Ti mohl být na blízku.

 

Diskusní téma: Chcete nás navštívit

Datum: 03.09.2015

Vložil: Petr Heřman

Titulek: Sborový den v neděli 6. září

Ano, mám následující pochybnosti a otázky:

Tak nějak na těchto stránkách totiž nenacházím důležitou informaci, že v neděli 6. září 2015 od 9:00 je obvyklé nedělní shromáždění, na kterém ale pro změnu káže senior Královéhradeckého seniorátu Michal Kitta, v 11:30 že je společný oběd, ve 13:00 káva na faře a ve 14:00 že má Michal Kitta přednášku o mistru Janu Husovi. A to všechno že nabízí každoročně konaný Sborový den.

A kdože jsi, ty tajuplný Správče??
(Divím se totiž, že tu nikde ani nenacházím kontakt na webmastera. A poslední zde uvedená akce je z března 2015.)

Ale jinak mám Potštejn hrozně moc rád :-)

Přidat nový příspěvek