Chcete nás navštívit?

 

Chodíte kolem kostela, ale nikdy jste se neodvážili vstoupit?

Uvnitř sedí stejní lidé, jako jste vy. Mají své starosti s prací, rodinou i nemocemi. Co je však přivádí do kostela, je touha po lásce, která nikdy nevyprchá a dokáže odpouštět každou špatnost. Jestli i Vy máte nějaké starosti, můžete k nám přijít. Náboženství není berlička, ale cesta k věčné lásce.

 

Děsí Vás představa starších občanů, kteří sotva slyší a dívají se na Vás přes prsty?

V našem sboru jsou všechny věkové generace, najdete zde opravdu i ty starší dámy, které jsou křesťankami celý život. Ale jsou zde i mladí lidé a děti. Neděláme rozdíly mezi generacemi, protože všichni jsme Božími dětmi.

 

Máte husí kůži, jen zaslechnete starodávné varhany?

Náš sbor sice starodávné varhany nemá, ale písně, které zpíváme z Bratrského zpěvníku, jsou většinou klasické, "varhanové". Je v nich obsažena velká moudrost a síla víry generací, které žily a věřily dávno před námi. Umí povzbudit, potěšit, posílit i napomenout. Kromě těch klasických, starých písní z Bratrského zpěvníku však zpíváme také nové chvály s kytarou (každou neděli od 9:00 hod. v kostele) a několik z nich také během bohoslužeb od 9:30. S novým kazatelem se postupně učíme i další písně ze zpěvníku (nejen) pro mládež "Svítá" a z dětského zpěvníku "Buď tobě sláva".

Základní poselství našich písní je po staletí stejné: Bůh Tě miluje, i když o tom nevíš, a položil za Tebe svůj život, aby Ti mohl být na blízku. 

 

Tak se osmělte a vstupte! Vskutku není, čeho se bát... O:)